O projektu

Vítejte v Rezidenci Kolínské Zahrady – developerský projekt, který ztělesňuje moderní bydlení v objetí přírody. 

Rezidence Kolínské Zahrady je třípatrová novostavba, která disponuje 7 výjimečnými bytovými jednotkami. S dispozicemi 3+kk a 4+kk jsou tyto byty ideálním místem pro ty, kteří touží po prostorném a komfortním bydlení v harmonii s přírodou.

Nízké provozní náklady

Jednou z našich největších priorit je snaha o minimalizaci ekologického otisku. Proto jsme dosáhli nízké energetické náročnosti třídy B, a to díky moderním technologiím, jako jsou tepelná čerpadla a trojskla. Vaše pohodlí a udržitelnost jdou zde ruku v ruce.

Ať už jste zamilovaní do přírody nebo výborné občanské vybavenosti, lokalita rezidence vás potěší. Skvělé sportovní možnosti v přírodních rezervacích vám umožní prozkoumat krásy okolní krajiny, a zároveň získáte pohodlné spojení do centra Kolína. Nakupování, školy a další důležité instituce jsou v dosahu vaší ruky.

Rodinná atmosféra

Ať už jste mladá rodina s dětmi nebo pár hledající klidné místo k bydlení, Rezidence Kolínské Zahrady vám poskytne ideální prostředí. Pro naše malé obyvatele jsme vybudovali dětské hřiště, které je bezpečným místem pro jejich radostné hrátky s ostatními dětmi v sousedství. S klidem v srdci můžete sledovat, jak se vaše děti smějí a objevují svět ve vašem blízkém okolí.

Rezidence Kolínské Zahrady vás zve, abyste se stali součástí této exkluzivní komunity, kde příroda splývá s moderním bydlením a kde najdete vše, co potřebujete pro šťastný a pohodový život. Přijďte si vybrat svůj vysněný domov a nechte se zlákat koupí této jedinečné bytové jednotky, která se stane vaším domovem a útočištěm pro dlouhá léta.

Zahájení stavby

2Q/2024

Dokončení 1. etapy hrubé stavby

3Q/2024

Dokončení 2. etapy hrubé stavby

4Q/2024

Dokončení interiérů

1Q/2025

Kolaudace

2Q/2025

Předávání jednotek

3Q/2025

Financování

200 000 Kč

Rezervační poplatek po uzavření Rezervační smlouvy

30 % ceny bytu

Po uzavření Smlouvy o smlouvě budoucí kupní

30 % ceny bytu

Do dvou měsíců po uzavření Smlouvy o smlouvě budoucí kupní;

30 % ceny bytu

Do dalších dvou měsíců po uzavření Smlouvy o smlouvě budoucí kupní

10 % ceny bytu

Při podpisu kupní smlouvy

Výkresy a pohledy